cross out
preloader dolina szczęscia

Instruktorzy

Dolina Szczęścia

Idealne miejsce do nauki i doskonalenia swoich umiejętności

Dolina Szczęścia to idealne miejsce do nauki i doskonalenia swoich umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Pomogą Ci w tym nasi wykwalifikowani instruktorzy. Ich doświadczenie oraz cierpliwość zapewni Ci bezstresową naukę, którą zapamiętasz na długo!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni zdobywali nowe umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze. Gwarantujemy w pełni profesjonalne szkolenia dla każdego, niezależnie czy chcesz nauczyć się jeździć na nartach czy snowboardzie.
 

Szkolenia dzieci

Żeby czerpać prawdziwą satysfakcję

Żeby czerpać prawdziwą satysfakcję z jazdy na nartach lub snowboardzie w wieku dorosłym, należy naukę rozpocząć jako dziecko, najlepiej jak najwcześniej. Dziecko lepiej nabywa umiejętności jazdy i przez kolejne lata zdobywa doświadczenia, najpierw jest to zabawa na stoku, a potem relaks i rozrywka.
Pod fachowym okiem naszych instruktorów dzieci po raz pierwszy staną na jednej lub dwóch deskach. Mogą rozpocząć swoją przygodę ze sportem na śniegu, a także doskonalić swoje umiejętności. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, co pozwala zagwarantować skuteczność nauki, zadowolenie klientów, a przede wszystkim dobrą zabawę na stoku – niezależnie od posiadanych umiejętności. Każde zajęcia prowadzimy z pasją, starając się przy tym zawsze dopasować tempo i czas nauki do indywidualnych predyspozycji naszych podopiecznych.

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe.

© 2022 Dolina Szczęscia - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl